Přihlásit - Registrovat -- Košík (0 Kč)
 
- Úvod - - Služby - - Ceník - - Galerie - - Kontakt -
 

Online kalkulace tisku reklamních placheton-line ceník velkoplošného tisku
Materiál:
Zpevněné okraje:
Rozměr: x m
Počet kusů


Musíte vyplnit všechny pole

Kde používat reklamní plachty??

Bannery se staly jednou z nejrozšířenějších forem propagace, používají je hlavně firmy pro zviditelnění svého loga, produktu, kontaktů atd..
Samozřejmě se dají používat i jinak, pro politiky v období voleb, obchody nabízející různé akční produkty, ale i pro označení provozovny..

Proč zrovna bannery??

Lidé začali nejvíce používat k propagaci reklamní plachty kvůli jejich trvanlivosti, kde Vám výrobci garantují 2 roky bez vyblednutí barev (my máme zkušenosti, že i po 3-4 letech jsou plachty v perfektním stavu), dále kvůli jejich skladnosti, snadno se sbalí, převáží a znova instalují.
Největší výhodou je samozřejmě jejich cena, v dnešní době je reklamní kampaň v bannerové podobě pomalu cenově nejvýhodnější..

Materiál

Vždy záleží na kvalitě materiálu. Při výběru dobrého dodavatele a materiálu s 550g/m2 a při správném použití plachty je možno počítat s životností 5-ti let.

Data pro tisk

U reklamních plachet je to s grafikou o něco složitější, než například u reklamních letáků. Přeci jen jsou bannery kolikrát velikostí několikametrové a proto musí být pro dosažení 100% kvality texty ve křivkách, další objekty nejlépe ve vektorové grafice a fotky v co největším rozlišení.
Poté jsme schopni Vám připravit plachtu v té největší kvalitě.Jihočeská reklama ©2011 All Rights Reserved. Design by www.jihoceskareklama.cz